Addmefast Bot v1.3 Programı ve Kullanımı

Herkese Merhaba Bu yazımda sizlere sosyal medya hesabınız için kullandığınız , addmefast.com sitesinin puan kasma botu olan Addmefast Bot programını kullanımını ve hiç uğraşmadan nasıl puan kazanabileceğinizi anlatacağım. Üstelik facebook hesabına ya da başka bir hesaba ihtiyaç duymadan tamamen ücretsiz.

Öncelikle bize lazım olan 2 Şey var bir bot program

Addmefast Bot v1.3 İndirme Linkihttps://goo.gl/fhr8Kw

Botu indirdikten sonra, Bir addmefast hesabına ihtiyacımız var. Bunu da nasıl hızlıca oluşturursunuz anlatacağım, Öncelikle bu siteye girerek 10 Dakika geçerli bir mail adresi alırsınız. Örnek;

addmefast - Addmefast Bot v1.3 Programı ve Kullanımıaddmefast - Addmefast Bot v1.3 Programı ve Kullanımı

Burada Kırmızı Kutucuk kullanacağımız mail adresidir, Sarı Kutucuk ise mail adresinin imha edilmesine kalan süredir. Siyah kutucuk ta kullanacağımız mail adresine gelen maillere ulaşmamızı sağlar. Bu sayfayı Kapatmayın. Dakika bitmeye yaklaşırsa sağdaki yenile işareti ile dakikayı tekrar başa alabilirsiniz.

Şimdi Hemen addmefast.com sitesine girelim, sağ üst köşede email kutusunun altında “registration” ya da “Kayıt Ol” yazar. Ona Tıklayın küçük bir kutucuk açılır, “Your Mail” yazan yere aldığınız geçici mail adresini yazın. geri kalan 2 kutucuğa da hesabınızda kullanmak istediğiniz şifreyi yazın Captcha Doğrulamasını yazıp Kayıt Ol Butonuna Basın Ardından tekrar fake mail sitesine gelin ;addmefast bot - Addmefast Bot v1.3 Programı ve Kullanımı

addmefast bot - Addmefast Bot v1.3 Programı ve Kullanımı

Linke tıklayarak hesabınızı doğrulayın, Daha sonra addmefast.com üzerinden bir kere hesaba giriş yapın. Başlangıç olarak 50 Puan verecektir. Neyse hesaba girin başarılı bir şekilde giriş yapınca, addmefast sitesini,kapatın. addmefast bot programını açın.

Addmefast Bot Programını açınca karşınıza böyle bir ekran gelecek.

 

addmefast bot v1.2 - Addmefast Bot v1.3 Programı ve Kullanımı

Bu ekranda sarı ile işaretlediğim yere oluşturduğunuz addmefast hesabının mail adresi ve parolasını yazın. Dilerseniz “Remember Me” yi işaretleyerek bir sonraki addmefast bot programını açışınızda mail adresini tekrar girmeden hesabı programa kaydetmiş olursunuz. Mail ve Şifre girdikten sonra Login e tıklayın ve alttan Starta basın. Sonra Bot Status: Yazan yer de “Running” Yazacak o zaman bilin ki program çalışıyor şimdi tek yapmanız gereken şey programı alta alıp internette takılmak hesapta anlık kaç puan olduğunu Yeşil kutucuk ile işaretlediğim “Stats Points” Kısmından takip edebilirsiniz..

Addmefast Bot v1.3 Programı Ücretsizdir, istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. İçiniz rahat olsun.

İyi Puan Kasmalar 🙂 🙂 🙂 🙂

One thought on “Addmefast Bot v1.3 Programı ve Kullanımı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir